Дитяча книга "Снігова королева" з ілюстраціями Євгенії Гапчинської "оживає" у доповненій реальності

Дитяча книга "Снігова королева" з ілюстраціями Євгенії Гапчинської "оживає" у доповненій реальності

В Україні вийшла унікальна книга "Снігова королева" з доповненою реальністю (AR). Популярна казка Ганса Крістіана Андерсена про пригоди Кая і Герди адаптована під сучасного маленького читача. Завдяки технології доповненої реальності герої на обкладинці книги і 7 ілюстраціях оживають і перетворюються в анімацію. 

Книга “оживає” за допомогою мобільного додатку WowBox AR, який також дозволяє слухати аудіоверсію казки трьома мовами, робити фото та відео з улюбленими персонажами. Читачі можуть відразу ж ділитися контентом з друзями в соціальних мережах, залучаючи їх у чарівний казковий світ. Таким чином, прочитання книги стає захопливим сімейним дозвіллям, яке об'єднує покоління дітей і дорослих. Ілюстрації для нової "Снігової королеви" створювала відома українська художниця Євгенія Гапчинська

"Я батько 10-річної дочки і знаю, як непросто буває зацікавити сучасних дітей прочитати книгу. Ми не можемо боротися зі смартфонами, але ми можемо зробити їх використання корисним для розвитку дітей. Доповнена реальність робить казку більш привабливою для маленьких читачів, адже так вони занурюються в сюжет, взаємодіють з героями. AR-книга "Снігова королева" - це нова історія серії книг "Читай і грай" українського видавництва Art Nation Publishing. Серія об'єднує адаптовані класичні казки з доповненою реальністю для сімейної аудиторії. Раніше вже були видані: "Аліса в Країні див", "Аліса у Задзеркаллі", "Лускунчик і Мишачий король", "Кіт у чоботях", "Спляча красуня". Кожна книга створюється в колаборації талановитих українських перекладачів, редакторів, ілюстраторів і аніматорів", - коментує генеральний продюсер Art Nation Publishing Едуард Ахрамович.

Про користь сучасних книг з доповненою реальністю також висловився сімейний психолог, кандидат медичних наук Сергій Чуднявцев. На його думку, стимулювати дітей до читання можна через гру з книгою. Спочатку дитина може виявити інтерес до обкладинки, потім погортати і придивитися до ілюстрацій, а згодом - почне читати. Книги серії “Грай і читай” створені для того, щоб дитині було цікаво взаємодіяти з ними. Яскраві ілюстрації, які перетворюються в анімації, захоплюють дітей. Через ігрову взаємодію з персонажами діти починають читати книгу, що позитивно впливає на їхній загальний розвиток. 

 

 

Книга видана Art Nation Publishing за підтримки компанії "Таврія В" для популяризації читання серед дітей. Нова "Снігова королева" з доповненою реальністю буде ексклюзивно представлена ​​в торгових мережах "Таврія В", "Космос", "Блиск і Відро". Участь в акції лояльності мереж дає можливість придбати книгу за доступною ціною - всього за 99 грн.