Тренуємо навички аудіювання з англійської мови: корисні сайти

Тренуємо навички аудіювання з англійської мови: корисні сайти

«Тренуй» свої вуха, слухай англійською - так можна не лише покращити розуміння іноземної мови на слух, а й взагалі підвищити рівень володіння мовою, тому що запам’ятаються нові слова, цілі конструкції, зрештою, речення

 

1. esl-lab.com

 

 

Сайт з дуже змістовним підходом до тренування навички слухання.

Для кого: Beginner (ближче до Elementary) +

Всі тексти розділені за рівнями складності: «Easy», «Medium», «Difficult». У кожного міні-уроку чітка структура: підготовча робота перед слуханням, безпосереднє прослуховування тексту з можливістю читати його, а потім тестові завдання до нього. Крім того, гарно тренується граматика та лексика. Варто витратити трохи часу, щоб розібратися з сайтом і дійсно якісно тренувати Listening.

 

2. еslfast.com

 

 

Простий, зручний та дуже корисний сайт для розвитку навички Listening.

Для кого: Beginner (ближче до Elementary) +

В кожному розділі є тематичні підрозділи. Вибирай невеликі історії чи діалоги. 365 історій та понад 1500 діалогів. Є також можливість читати текст, слухаючи, і виконати завдання до нього, навіть кросворди. Цей сайт допоможе не лише краще розуміти мову на слух, а й розширити словниковий запас, потренувати вимову.

 

3. dailyesl.com

 

 

Простенький, як на перший погляд, сайт. Але дуже зрозумілий та корисний.

Для кого: Elementary+

Всі матеріали розділені на розділи повсякденної тематики: кіно, театр, спорт, у лікаря, у перукарні, робота та інші. Кожен аудіозапис містить запитання до нього, а також, що дуже цікаво, - «живі» онлайн завдання. Наприклад, знайди в інтернеті матеріал та розкажи другу, як піклуватись про такого незвичайного домашнього улюбленця, як тарантул.

 

4. listenaminute.com

 

 

Просто знахідка, а не сайт! Зручний, як двері.

Для кого: Pre-Intermediate +

Лише 1 хвилина! Так, кожен аудіозапис триває хвилину.

Відкрий та поглянь, скільки там тем. Про змій, зуби, шоколад, стереотипи, сусідів, інфляцію та навіть інопланетян. А до кожного аудіозапису – велика кількість різноманітних завдань. Однозначно вартий уваги!

 

5. elllo.org

 

 

Дуже захоплюючий сайт! Понад 1000 ауідозаписів на цікаві теми.

Для кого: Pre-Intermediate +

Вибір аудіо може здійснюватись за кількома параметрами: темою, рівнем складності, навіть за країною, про яку розповідається. Можна прослуховувати з текстом та без, опрацьовувати лексику, яку пропонують для вивчення, а також завантажити аудіофайл, якщо є така потреба. Ще одна корисна річ на сайті – тести на перевірку прослуханого чи опрацьованої лексики.

 

6. 6-minute English. BBC

 

 

Як без ВВС? Ніяк)

Для кого: Intermediate +

Цей сайт пропонує 6-хвилинні підкасти-діалоги, в яких учасники ніби співпрацюють зі слухачем. Великий вибір тем, кожну з яких можна завантажити та прослухати, коли є можливість. Це архів, який давно не оновлюється, але вся цінність – у великій кількості матеріалів, які там уже є.

 

7. ted.com

 

 

Цікавенний сайт, але для впевнених знавців англійської.

Для кого: Upper-Intermediate+

TED розшифровується як «Technology. Entertainment. Design». Це щорічна конференція, на яку запрошують різних спікерів: бізнесменів, нобелівських лауреатів, музикантів, програмістів, вундеркіндів. Тривалість кожного виступу – від 3 хвилин. В середньому – 15-20 хвилин з текстовим варіантом. Цікавенні сучасні теми, озвучені видатними людьми. Те, про що говорять спікери, дуже варте уваги. Переконайся у цьому.

Редактор: Ольга Мілінчук