Безкоштовний курс для мам, які мають маленьких дітей  та хочуть повернутися на ринок праці

Безкоштовний курс для мам, які мають маленьких дітей та хочуть повернутися на ринок праці

Проєкт «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук спільно з Громадською організацією «Лада» спільно за підтримки Фундації Кока-Кола оголошують набір жінок до безкоштовного онлайн курсу «Час настав». 

 

Незалежно від того, чи хоче мама зміни професію, чи повернутися на попереднє місце роботи чи створити власну справу, курс буде цікавим та корисним. Якщо її діти вже не дуже маленькі, але тема актуальна, теж буде актуально. 

 

Лектори курсу - топові експерти в своїх сферах. Серед них: Світлана Ройз, Валерія Іонан, Алла Клименко, Ніна Зайченко, Марина Ляшенко, Олена Гашинська та інші.

 

⚡️ Курс складається з 3-х блоків:

 

  1. Материнство і робота (6 лекцій). 

Експерти розкажуть, як адаптувати свої материнські обов'язки до нового етапу в житті (грудне вигодовування та сон, самооцінка та самоцінність, адаптація мами і дитини).

  

  1. Материнство і самореалізація (6 лекцій).

Експерти поділяться, як знайти покликання, як бути лідером свого життя і розібратися з тайм менеджментом, розкажуть про громадську діяльність і про роботу фрілансером, поділяться секретами написання резюме та підготовки до співбесіди.

  1. Материнство і свій бізнес (6 лекцій).

Експерти допоможуть зрозуміти, чи насправді, учасниця хоче бути підприємцем, як тестувати ідеї, як розробляти бізнес план та де взяти на це фінансування. 

Окрім того, буде закрита група підтримки разом з психологом і модератором, додаткові матеріали та домашні завдання, що допоможуть закріпити знання та розібратися більш грунтовно, по завершенню навчання учасниці зможуть пройти тестування та отримати сертифікат про проходження навчання..

 

Початок курсу: 17 січня 2022 року. Старт реєстрації - 14 грудня 2021 року.

 

Реєстрація відкрита за посиланням - https://t.me/chas_nastav_bot