Найкрасивіші жінки України – Суперфінал конкурсу “КРАСА КРАЇНИ 2021”

Найкрасивіші жінки України – Суперфінал конкурсу “КРАСА КРАЇНИ 2021”

23 травня 2021 року о 17:00 у заміському елітному парково-готельному комплексі Equides Club відбудеться Суперфінал Національного проєкту “КРАСА КРАЇНИ 2021”. Переможниця здобуде не лише номінацію “Народної Королеви”, а й представить Україну на міжнародній арені конкурсу “Mrs GLOBE 2021”.

 

Головна місія Національного конкурсу “КРАСА КРАЇНИ” – створити у суспільстві образ сучасної української жінки. Успішної, обдарованої, вихованої, з гармонійним поєднанням зовнішнішньої краси, рис сильної особистості і матері.

 

Організаторка й авторка ідеї “КРАСА КРАЇНИ 2021” Ірина Келлер також брала участь у міжнародному конкурсі “Mrs GLOBE” у 2017 році та посіла 2 місце у рейтингу найкрасивіших жінок світу, завоювавши для України титул “Першої Віце-місіс Земної кулі 2018”. За словами Ірини, справжня жінка – це та, яка має життєвий досвід і з ним може ставати на шлях Королеви, досягаючи нових вершин.

 

Варто відзначити, що всі учасниці за правилами конкурсу мають бути віком від 25 років, або ж від 21 року за умовами наявності дитини і незалежно від матеріального або соціального стану. «Для нас дуже важливо, щоб кожна зріла українська жінка, яка вже стала успішною у сімейній сфері, пам’ятала про свою красу та жіночність. Кожна наша конкурсанта надихає тисячі жінок на здійснення головної цілі – покращення українського суспільства», – зазначає Ірина Келлер, організаторка заходу «КРАСА КРАЇНИ 2021».

 

Переможницю обиратимуть професіонали з різних сфер діяльності: Володимир Горянський, Євгеній Кошовий, Богдан Юсипчук, Сергій Конюшок, Томас Невергрін, Яна Берла, а також переможниці минулих сезонів проєкту.

 

Зірки українського шоу-бізу та найвідоміші люди України стануть гостями феєричного свята краси. Хедлайнер вечора – популярний датський співак, учасник  пісенного конкурсу Євробачення 2010, виконавець популярного хіту на весь світ «Since you've been gone» – Томас Невергрін!

 

Придбати квитки на захід можна за посиланням.

 

---

 

Загальна інформація про конкурс

 

«КРАСА КРАЇНИ» – перший і єдиний на сьогодні конкурс краси, який руйнує всі стереотипи щодо існуючих конкурсів та їх принципів.

Головна мета конкурсу – розкрити зовнішню і внутрішню красу української жінки, створивши неперевершений образ саме тієї красуні, яка здатна стати обличчям своєї країни та гідно його представити на міжнародній арені.

 

Проєкт «КРАСА КРАЇНИ» також підтримує програму «Здолаємо рак разом» Благодійного фонду «Долоні долі», що відрізняє його від інших національних конкурсів краси.

 

Офіційний сайт проєкту: https://krasakrainy.com/

Instagram: https://www.instagram.com/krasakrainy/

Facebook: https://www.facebook.com/krasakrainy/