Андре Тан представив третю колекцію для маленьких модників

Андре Тан представив третю колекцію для маленьких модників

10 листопада пройшов показ дитячої колекції бренду ANDRE TAN KIDS в Premier Palace Hotel за підтримки інформаційного партнера NOVA KIDS. Одяг з нової колекції продемонстрували юні моделі, зіркові батьки та їхні діти.

Спираючись на нову аудиторію, дизайнер Андре Тан довів, що шкільний дрес-код може бути не тільки різноманітним, комбінуючи прості речі модних принтів, а й доступним.

Показ мав сімейний характер, адже бренд ANDRE TAN дуже пишається своїми фемілі-луками, в яких тканини і силуети переходять із дорослих колекцій в дитячі, задовольняючи бажання дітей бути схожими на своїх батьків. Образи були завершеними завдяки лаконічному взуттю з колаборації брендів ANDRE TAN і LIYA.

Серед зіркових мам, які представили парні наряди були Гайтана, Валентина Хамайко, Даша Трегубова, Анна Буткевич, Олена Стоянова, Оля Цибульська, Сніжана Єгорова, а також Марія і Аліса Полякови. Зоряні тата теж взяли активну участь, вирішивши вийти на подіум зі своїми дітьми в сімейних образах, а саме: Анатолій Анатоліч, Слава Дьомін та Артем Гагарін.

«Діти ростуть, а з ними і одяг від ANDRE TAN. Якщо перша колекція була представлена ​​для малюків, то в цьому сезоні ми орієнтуємося на більш дорослих дітей-тінейджерів, які вважають за краще вибирати одяг самостійно. Мета колекції була створити мінімалістичні речі, які можна комбінувати між собою, перетворювати їх із повсякденних у святкові, й при цьому дарувати відчуття, що у вас й у ваших дітей повен гардероб одягу. І я вас запевняю, що у нас це вийшло», - коментує ідею створення колекції сам дизайнер.

Волани, асиметричний крій, подовжені сорочки-туніки, брюки-леггенси, корсетні баски, подовжений рукав і костюми двійки для дівчаток, а також бомбери, штани чінос і однотонні джемпери для стильних юнаків - всі ці елементи колекції позбавили банальності звичну шкільний одяг.

Заявлена ​​колекція пропонує свою інтерпретацію шкільних нарядів, яка здатна не тільки розвивати почуття смаку і стилю у тінейджерів, а й прикрашати навчальний процес.