Графік для тих, хто худне: їж те, що хочеш і пий воду по годинах. Результат – мінус 15% жиру!

Графік для тих, хто худне: їж те, що хочеш і пий воду по годинах. Результат – мінус 15% жиру!

Погане самопочуття і головні болі ми пояснюємо втомою і проблемами на роботі, запиваємо пігулками, заїдаємо смакотою, коли треба просто випити склянку звичайної води. Так, багатьох це дивує, адже у більшості випадків причина дуже банальна – нестача води, на яку організм реагує дуже гостро. Кожен другий випиває лише третю частину від денної норми, що призводить до порушення хімічних процесів у організмі.

І якщо молодий організм ще сяк-так справляється з нестачею, з віком у людей з’являється цілий ряд проблем. Дайте відповідь на просте питання: як часто ви страждаєте від головного болю і втоми, скільки води випиваєте, окрім чаю і кави? Якщо біль – ваше звичайне самопочуття вже зранку, пора замислитися.

Більше не означає краще

За останні декілька років у статтях про здоровий спосіб життя згадується важливість води для здоров’я всього організму. Мовляв, це найкорисніший продукт на нашій планеті, і чим більше ви випиваєте протягом дня, тим здоровішими стаєте. Буквально з кожним ковтком кожна клітина оздоровлюється, омолоджується, наповнюється корисними елементами. Але експерти готові з цим посперечатися.

“Існує переконання, яке підтримується газетними і журнальними статтями, що наша потреба у воді повинна задовольнятися тільки самою водою, – розповідає дієтолог Галь Голдберг. – Мої колеги і я ніколи б не сказали, що людям варто пити тільки воду. Це індивідуальна справа кожного”.

Об’єм споживаної води може варіюватися залежно від харчування людини, її місця проживання, а також роду діяльності. Якщо ви і дотримуєтеся популярної зараз норми у 1,5-2 л води на день, то пийте її в правильні години, щоб отримати максимальну користь.

Коли треба пити воду

  • 8:00. Дві склянки теплої води з лимоном натщесерце. Доведено, що це найкращий початок дня. Вода натщесерце – спосіб добитися потрібного рівня гідратації, розбудити організм, підготувати його до прийому їжі. До речі, снідати можна не раніше, ніж через півгодини після того, як ви випили воду.

  • 11:00. Склянка води кімнатної температури. Випити воду в цей час – означає зменшити апетит і з’їсти під час обіду половину звичної порції. Для тих, хто вважає обід своєю основною їжею, це здасться справжнім блюзнірством. Але якщо ви хочете не просто поліпшити здоров’я, але й схуднути, зробіть це своєю звичкою.

  • 13:00. Склянка теплої води за 30 хвилин до обіду і склянку під час обіду. Існує міф, ніби пити багато рідини під час прийому їжі – шкідливо. Якщо ви п’єте солодкий напій або газований, та ще й у великій кількості, то це точно зашкодить. А ось склянка теплої води під час обіду допоможе поліпшити ваше травлення.

  • 16:00. Півлітри води кімнатної температури. Ми по-різному заповнюємо проміжок між обідом і вечерею: фруктами, шоколадними батончиками, чипсами. А треба водою.

  • 20:00. Склянка теплої води. Це завершальний етап. Можна додати у воду шматочок лимона і трохи рідкого меду, що не просто поліпшить смак, але й принесе користь організму.

Такий питний режим не просто забезпечує здоров’я організму, але й допомагає позбутися від зайвої ваги. Тепер ніяких дієт, голодування і будь-яких інших обмежень. Пийте воду згідно з графіком і втрачайте вагу, але набувайте здоров’я і силу. Успіхів!