Корисні звички: 5 ранкових ритуалів для правильного початку дня

Корисні звички: 5 ранкових ритуалів для правильного початку дня

У кожної з нас є свої «дрібнички» і повсякденні ритуали: ранкова зарядка, хвилинка для себе коханої, запашна кава, маленькі приємності для доброго настрою або сніданок з родиною… Який би ритуал не був звичним саме для тебе, є список з 5 ранкових традицій, що можуть змінити світ всередині та навколо тебе. Спробуй зробити їх щоденними звичками і переконайся сама.

РАНОК ПОЧИНАЄТЬСЯ З… ЗАРЯДКИ!

Ранкові заняття спортом – це перше джерело ендорфінів, яке заряджає бадьорістю на весь день. Буквально 15 хвилин фітнесу після пробудження, і ти готова повернутися до звичного тобі ритму життя. Всі ми знаємо, що регулярні заняття спортом позитивно впливають на самооцінку та покращують настрій J

ХВИЛИНКА ДЛЯ СЕБЕ – РАНКОВИЙ ДОГЛЯД

Після зарядки – час для контрастного душу, щоб остаточно налаштуватися на насичений день. Кожній дівчині відома таємниця ранкового догляду, свіжого вигляду та легкого мейк-апу. Якщо раніше ти будила себе міцною кавою, спробуй поєднувати пробудження з доглядом за шкірою навколо очей, очищенням натуральним тоніком і зволоженням легким кремом. Декількох ранкових хвилин достатньо для того, щоб твоя шкіра залишалася свіжою та сяючою протягом всього дня.

КОРИСНИЙ ТА СМАЧНИЙ СНІДАНОК

Один з найбільш важливих щоденних ритуалів – корисний і здоровий сніданок. Перший прийом їжі подарує твоєму організму заряд вітамінів, мінералів і корисних речовин для першої половини дня. Прекрасним варіантом для здорового сніданку стане вівсянка AXA PREMIUM у поєднанні зі смачними інгредієнтами, як-то фрукти, корисні солодощі та горіхи. Натуральні каші, злаки для яких вирощується в м’якому прибалтійському кліматі, повні корисних вітамінів і мінералів та ідеально смакують будь з чим. А головне — приготування такого сніданку займає не більше 5 хвилин.

НЕ ЗАБУВАЙ СЕБЕ ТІШИТИ

Знаходь причини дарувати собі маленькі подарунки кожен день. Попереду багато складних завдань? Розпочни день з приємних речей: ранкова прогулянка, шопінг або смачний сніданок.   Маленькі подарунки допоможуть налаштуватися на позитивну хвилю, створювати великі плани та спрямовувати всі сили на реалізацію своїх амбіцій.

СІМЕЙНИЙ СНІДАНОК

Сьогодні, коли інтернет та різноманітні девайси заполонили весь світ, складно уявити собі справжній сімейний сніданок. Ритм життя обмежує наш час на сімейні плани, приємні бесіди і спільні прийоми їжі. Створіть власний рецепт корисних та швидких сніданків для великої компанії і насолоджуйтеся часом. За дослідженнями вчених, це не тільки згуртовує сім'ю, а й корисно впливає на психологічний і емоційний фон кожної окремої людини.