Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського,  вистави у грудні

Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського, вистави у грудні

  Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського  - сучасний багатофункціональний творчий заклад, який було створено у 2013 році, він є підрозділом Київського національного академічного театру оперети. Таке положення центру не випадкове, оскільки Троїцький Народний Дім, на сцену якого вперше вийшов юний Іван Козловський, виконавши партію Андрія в «Запорожці за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, нині - приміщення Київського національного академічного театру оперети. В результаті проведеної реорганізації та припинення діяльності "Творчої вітальні майстрів оперного і балетного мистецтва  ім. І.С.Козловського", яка знаходилася тут з 2001 року, приміщення було підпорядковано Національній опереті України – і зала отримала статус національної.

     Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського розташований у старовинному будинку царської епохи на Хрещатику,  50-б, у самому центрі столиці. 

     Після проведеного ремонту глядачеві зала на верхньому поверсі має 80 глядацьких місць. До послуг виконавців чорний одяг сцени ("чорний кабінет") з оксамиту, професійне світло, проектор, екран. Білий рояль C. Bechstein Euterpe.

     На нижньому поверсі будівлі у лютому 2015 року відбулося відкриття другого арт-простору - художньої галереї, де вже провели свої виставки художники Ігор Горяний, Лариса Кадочнікова, Олег Луньов, Оксана Коржик, Марина Ольхова, фотохудожниця Катерина Кіпер (Німеччина), група естонських художників та багато інших. З 2016 року тут регулярно організовує виставки творів кримськотатарських митців арт-салон "Сандыкъ". Також на нижньому поверсі розташована друга велика зала, де проходять підготовчі репетиції, експериментальні драматичні вистави молодих режисерів, вечори іспанського мистецтва та творчі зустрічі музикознавців, блогерів, журналістів, критиків, театрознавців, студентів творчих ВУЗів.

Ми організовуємо найрізноманітніші мистецькі події: концерти від класичної до сучасної музики, музичні та драматичні вистави, вечори романсу, кіноконцерти, скайп-концерти, творчі вечори, вечори авторської пісні, зустрічі з відомими людьми, міжнародні мистецькі проекти і виставки
Ми робимо життя яскравим і насиченим позитивними враженнями
Ми пропонуємо заходи, розраховані на дітей, на дорослих, на літніх людей
 Ми відповідаємо за якість наших заходів. Саме тому на сценах центру виступають відомі солісти музичних театрів, провідні актори, письменники й публічні люди, які представляють не лише Україну, а й закордонні держави.

Для відвідувачів мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського ми створили затишну домашню атмосферу, сповнену теплом та привітними посмішками

 Найголовніше для нас – пропагувати вічні цінності, які роблять кожного з нас сильнішим, розумнішим, більш освіченим, щирим та відкритим до нових вражень!

До нас приходять в гості, а стають нашою родиною, приходять самі, а потім ведуть друзів, приходять перший раз, щоб потім приходити завжди!

 

12 грудня

«І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ…»

12 грудня

«І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ…»

Чи часто буває, коли з артистами разом співає глядацька зала? Саме так буває кожного місяця у Мистецько-концертному центрі ім. Івана Козловського Національної оперети України, коли дають виставу «І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ…» за творами Тараса Шевченка, музично-літературний проект н. а. України Олександра Кравченка.  Поезія Шевченка стала основою композиції вистави. Вірші Кобзаря «І мертвим, і живим, і ненародженим», «Титарівна», «Катерина», «Слепая», «Минають дні, минають ночі...» звучать актуально і символічно. Доля України читається  у кожному рядку, у кожному слові. Учасники проекту разом створили справжній букет індивідуальностей: різних, протилежних, але однаково яскравих і талановитих. Різнохарактерні героїні шевченківських творів ожили у виконанні талановитих артисток: з.п.к. України Зої Кравченко і Ганни Коваль, які створили ряд прекрасних образів, перевтілюючись то в Титарівну, то Лілею, у Катерину, Відьму, Сліпу… Музична частина проекту складається з української музики різних часів: від «Прелюдії» Б. Лятошинського, яка  стала своєрідним роздумом про долю України, до найпопулярніших романсів, таких як «Журавка» О.Білаша і народних пісень «Дивлюсь я на небо», «Там, де Ятрань круто в’ється», «Ніч яка місячна», у виконанні лауреатів міжнародного конкурсу вокалістів Дар‘ї Назимчук та Максима Гари.

«МОЯ ЄДИНАЯ ЛЮБОВЕ»

20 грудня о 19-00 у Мистецько-концертному центрі ім. Івана Козловського показ театрального проекту н. а. України Олександра Кравченка «Моя єдиная любове» за творами Лесі Українки. Поетичні рядки і ліричні мелодії поєднані у дійстві, яке примушує замислитися над жіночою долею, безмежно яскравою у почуттях і трагічною у дійсності. Сила справжнього кохання, яка пронизувала все життя і творчість поетеси, надаючи їй незламну віру у життя, стала основою композиції.