ЗООПАРК ХІІ МІСЯЦІВ ЗАПРОШУЄ НА СВЯТО СВОГО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

ЗООПАРК ХІІ МІСЯЦІВ ЗАПРОШУЄ НА СВЯТО СВОГО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Запрошуємо Вас відкрити новий Континент Дитинства!


20-21 травня 2017 року відбудеться свято на честь другого дня народження Парка щасливих тварин "ХII місяців". Запрошуємо до святкування в сімейному колі друзів та партнерів!

У ці дні двері нашого зоопарку широко відкриються і ми будемо радо вітати наших відвідувачів з річницею нашого парку. Чудові конкурси, квести, різноманітні майстер-класи, веселі аніматори - все це чекає на Вас і Ваших дітей 20 і 21 травня в суботу та неділю. А в суботу 20 числа, ввечері, ми будемо розрізати на нашій головній площі іменинний торт і пригощати всіх наших відвідувачів солоденьким.

Одночасно, представляємо Вам наших нових вихованців - двох білих вовчиць – Варвару і Валентину, а також наших нових малюків - чубатого мангобея Лору і мавпу Бразза.

А ще, у нас відбулися декілька народжень! І хоча самих маленьких ми ще не експонуємо, але раді повідомити Вам, що ми також відзначаємо поповнення у сім'ї  великих українських корівок (які, зазвичай, народжуються рожевими і залишаються такими перші півроку). Вітаємо з поповненням також сім'ю індійських їжатців Айнура і Норі, а також нашу конячку поні Одесу, яка на День Матері народила маленьке чорне лоша. Він з'явився на світ менш ніж за тиждень до дня народження зоопарку і ми надамо кожному з Вас можливість прийняти участь і обрати для нього ім'я 21 травня.


В цьому році ми здивуємо Вас не тільки новонародженими, але й пропонуємо завітати і побачити на власні очі  гарну композицію, де знайомий з дитинства персонаж Кіплінга Ріккі Тіккі Таві захищає нас від страшних (і невдачливих) Нага та  Нагайни - ох, і страшний же у нас вийшов коброзмій Наг!

І самий незвичайний подарунок - батькам наших маленьких відвідувачів! 
Наші дорослі друзі, навпроти самого центру озера у нас (нарешті!) відкриється похмурий пам'ятник Великому і Жахливому Тому Арайї. Саме так, того самого - великого майстра гітари і голосу, вокаліста треш-групи Slayer!
Ми щасливі уже зараз спостерігати за виразом облич багатьох дорослих любителів важкого року, коли вони підходять до пам'ятника і спершу не вірять своїм очам, а потім (ну майже всі!) вибухають криками в дусі: Він! Арайа! Слейер! Аааааааа!

Все це ми зробимо тому, що хочемо, щоб у нашому парку було цікаво всім!
Помилуйтесь тваринами, поплавайте в безкоштовному басейні, територію якого ми збільшили вдвічі порівняно з минулим роком, відведіть Ваших маленьких бешкетників на батут або дитячі гірки, влаштуйте мандрівку у дитинство на нашому Зоотрамвайчику або ж просто насолоджуйтесь прогулянкою парком.
Нехай кожному знайдеться заняття до душі. А ввечері - ласкаво просимо на святкування і на святковий торт!

У програмі свята:
- тест-драйв дитячих яхт
- майстер клас «В яблучко!»
- LEGO станція на острові будівельників
- спортивний майданчик «СпортСпот»
- орігамі-сешн та створення вітражів в арт-зоні
- танцювальний батл 
А наприкінці свята Вас чекає танцювальний сюрприз!

Ведучий заходу: Дмитро Сазонов.

 

До зустрічі!


Адреса Зоопарку: КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН, С. ДЕМИДІВ, ВУЛ. ВЕРБОВА, 79.